SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY
PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO
ODJAZDY Z POSZCZEGÓLNYCH PRZYSTANKÓW (kliknij, aby pobrać!)
- aleja 1-go Maja (kierunek Bystry)
- aleja 1-go Maja (kierunek Wilkasy)
- ul. Białostocka/Gdańska (kierunek Bystry)
- ul. Białostocka - mleczarnia (kierunek Wilkasy)
- Bogacko
- Bogaczewo
- Bystry osiedle
- Bystry byłe Gimnazjum (kierunek Bystry)
- Bystry byłe Gimnazjum (kierunek Wilkasy)
- Doba
- Dworzec PKP
- Fuleda
- Guty
- Kalinowo
- Kamionki
- Kąp
- ul. Kombatantów (kierunek al. Wojska Polskiego)
- ul. Kościuszki - rondo (kierunek ul. Królowej Jadwigi)
- ul. Kościuszki - rondo (kierunek al. Wojska Polskiego)
- Kozin
- Kożuchy Wielkie
- ul. Królowej Jadwigi - kościół św. Anny
- ul. Królowej Jadwigi - lodowisko (kierunek al. Wojska Polskiego)
- ul. Królowej Jadwigi - rondo (kierunek al. Wojska Polskiego)
- ul. Królowej Jadwigi - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
- Kruklin
- ul. Leśna - cmentarz
- ul. Moniuszki - Garnizonowa Przychodnia Lekarska (kierunek Bystry)
- Nowe Sołdany
- ul. Nowogródzka (kierunek Bystry)
- ul. Nowowiejska - jednostka (kierunek Bystry)
- ul. Nowowiejska - jednostka (kierunek Wilkasy)
- ul. Nowowiejska - sklep (kierunek Bystry)
- ul. Nowowiejska - sklep (kierunek Wilkasy)
- ul. Obwodowa/Nowowiejska (kierunek Bystry)
- ul. Obwodowa/Rolnicza (kierunek Wilkasy)
- ul. Obwodowa/Świderska (kierunek Wilkasy)
- ul. Obwodowa/Wilanowska (kierunek Bystry)
- Pieczonki
- Pierkunowo
- Piękna Góra
- plac Grunwaldzki (kierunek Wilkasy)
- ul. Przemysłowa Centrum Handlowe
- Siedliska
- Spytkowo
- ul. Staszica - cerkiew (kierunek Bystry)
- Sterławki Małe
- Sterławki Średnie
- Sterławki Wielkie
- Sulimy GS (kierunek Bystry i Wilkasy)
- Sulimy GS (kierunek Sulimy)
- Sulimy - mleczarnia (kierunek Bystry i Wilkasy)
- Sulimy - mleczarnia (kierunek Pieczonki)
- ul. Suwalska/Gdańska (kierunek Sulimy)
- ul. Suwalska/Gdańska (kierunek Wilkasy)
- ul. Suwalska/Staszica (kierunek Sulimy)
- ul. Suwalska/Staszica (kierunek Wilkasy)
- ul. Sympatyczna 16 (kierunek Pierkunowo)
- ul. Sympatyczna 28 (kierunek Bystry)
- ul. Sympatyczna 30 (kierunek Pierkunowo)
- ul. Sympatyczna 47 (kierunek Bystry)
- ul. Sympatyczna 49 (kierunek Pierkunowo)
- Szczybały Giżyckie
- ul. Szkolna (kierunek Bystry)
- ul. Świderska (kierunek al. Wojska Polskiego)
- Upałty
- Upałty Małe
- ul. Warszawska - Szkoła Podstawowa nr 2 (kierunek Bystry)
- ul. Warszawska - kościół ewangelicki (kierunek Bystry)
- ul. Warszawska - park Marcina Gerssa (kierunek Wilkasy)
- ul. Warszawska - Sąd Rejonowy (kierunek Bystry)
- ul. Warszawska - wieża ciśnień (kierunek Wilkasy)
- ul. Wiejska/Łąkowa (kierunek Bystry)
- ul. Wiejska/Polna (kierunek Bystry)
- ul. Wiejska - Szkoła Podstawowa nr 3 (kierunek Bystry)
- Wilkasy ul. Brzozowa (kierunek Bystry)
- Wilkasy Niegocin (kierunek Bystry)
- Wilkasy ul. Leśna (kierunek Bystry)
- Wilkasy ul. Olsztyńska (kierunek Bystry)
- Wilkasy ul. Przemysłowa (kierunek Bystry)
- Wilkasy rondo (kierunek Bystry)
- ul. Wodociągowa - Przychodnia Lekarska (kierunek Bystry)
- ul. Wodociągowa - Szkoła Podstawowa nr 7 (kierunek al. Wojska Polskiego)
- al. Wojska Polskiego (kierunek Wilkasy)
- Wronka
- Zielony Gaj